Stojanový vešiak ako súčasť predsiene
Pamätáte si ešte zo starších čias známe a všadeprítomné stojanové vešiaky? Boli to praktickí pomocníci, však? Ak ste aj vy patrili k tým, ktorí mali tieto vešiaky v obľube, potom máme pre vás dobrú správu – stojanové vešiaky sú opäť v móde.
Praktický a pekný doplnok bývania
Mnohí z nás poznajú problémy s nedostatkom odkladacieho miesta pre oblečenie. Najmä v zimných mesiacoch, keď na sebe nosíme naobliekané hrubé bundy, kabáty a šály, môže byť problém s tým, kam všetky tieto veci odložiť. Ešte horšie to je, ak nám príde návšteva a počet vecí potrebných niekam zavesiť sa niekoľkonásobne zvýši. Preto je vskutku ideálnym a praktickým doplnkom vašej chodby stojanový vešiak. Unesie naozaj veľa, pričom nezaberie veľa priestoru.
Stojanové vešiaky v novom šate
Stojanové vešiaky na chodbu však už nie sú všetky na jedno kopyto, ako tomu bolo kedysi. Dnes je výber týchto vešiakov taký široký, že si možno budete mať problém vybrať. Rôzne materiály ako drevo, kov či plast a potom tiež rôzna farebnosť, tvary a spôsoby vešania. Isté je, že vďaka širokej ponuke rozličných typov stojanových vešiakov sa tieto dajú perfektne vybrať do každého interiéru. Niektoré stojanové vešiaky majú taký originálny dizajn, že aj samotné pôsobia ako zaujímavý umelecký doplnok interiéru. Ak teda obľubujete originalitu v každom ohľade, môžete ju docieliť aj pomocou netradičného stojanového vešiaka. Stojanové vešiaky môžu mať v spodnej časti aj miesto na odkladanie dáždnikov, čo je tiež vcelku praktické. Avšak aj pre milovníkov klasiky je tu dobrá správa – bez problémov zoženiete tiež staré dobré vešiaky v klasickom šate.
Ako vyberať?
Stojanový vešiak, tak ako aj iné doplnky do bytu, treba vyberať tak, aby nám ladil s celkovou atmosférou interiéru. Niekde sa viac hodia klasické drevené stojanové vešiaky s bledším odtieňom, niekde zasa skôr kovové vešiaky. Do moderne zariadených príbytkov lepšie zapasujú moderné stojanové vešiaky s originálnym dizajnom. Ak ešte nemáte svoj praktický stojanový vešiak, určite porozmýšľajte nad jeho kúpou. Zoženiete ich v predajniach s nábytkom ako aj na internete. Ceny sú rôzne a závisia okrem iného od materiálov ako aj od dizajnu. Najlacnejšie sa dajú kúpiť zhruba od 30 Eur, no tie prepracovanejšie vás pokojne môžu vyjsť aj na vyše 100 Eur.
Sponzorom článku je www.nejlevnejsisport.cz a www.najlacnejsisport.sk